Zloženie

Filter
 
 
 

DOČASNÉ OPATRENIA

 

Vážení zákazníci momentálne je možný nákup a zaplatenie cez Bankový prevod alebo si môžte tovar zdarma osobne vyzdvihnúť u nás na predajni na Mierová 145,  821 05 Bratislava, prípadne robíme aj rozvoz v rámci Bratislavy už od (1 eura). Termín prevzatia objednávky si treba dohodnúť telefonicky na tel.čísle 0902 222 112 v čase medzi 10.00 - 18.00 hod, pretože predajna je normálne zatvorená !

číslo účtu:   SK 0683 3000 0000 2801 7761 15   ako variabilný symbol použite číslo vašej objednávky.

Všetky informácie nájdete tiež v potvrdzujúcom emaily.

Budeme čakať na vašu platbu prevodom. Po prijatí platby na náš účet vašu zásielku okamžite odosielame.

 

 
 
 
 

Zloženie

Parfém sa skladá z troch častí, podľa toho, ako sa ktoré vône uvoľňujú.

Hlava (vysoké tóny) je to prvé, čo po aplikácií ucítite. Práve hlava parfému utvára Váš prvý dojem a práve preto je na ňu kladený veľký dôraz. Doba trvania sa pohybuje okolo 15 minút.
Srdce (stredné tóny) začínajú naplno vynikať po odznení hlavy. Voní niekoľko hodín (2-3).
Základ (nízke tóny) sú tie látky parfému, ktoré prchajú veľmi pozvoľna. Doba trvania býva niekoľko hodín (3-4), avšak nie sú výnimkou parfémy pôsobiace desiatky hodín.

Kvalitné (často drahé) parfémy sa zostavujú tak, aby vo všetkých fázach rozvíjania vône bol zaistený harmonický a stály priebeh.

Parfém je obecné označenie zmesi esenciálnych olejov a ďalších aromatických látok. Má za úlohu vydávať nejakú špecifickú vôňu. Jeho použitím je možné u ľudí vyvolávať rôzne pocity a túžby, alebo podtrhnúť ich charakter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hľadať
Plná (Desktop) verzia